bigstock-Close-up-of-female-digital-eye-92280206_2.jpg

Vår verksamhet består av projektering, installation samt service av:
Inbrottslarm, Brandsäkerhet, Kameraövervakning, Passagesystem, Lås & Nycklar, Tvättstugebokning, Personlarm & larmmottagare, Smarta hem, Rörelseaktiverat ljud

Vi på Eyesec Larmteknik har ett brinnande intresse och ett stort engagemang för säkerhetsbranschen. Många års erfarenhet har gett oss en gedigen branschkunskap som gör oss till säkerhetsföretaget som gör skillnad. 

Fokus ligger på att alltid leverera det bästa materialet på marknaden i rätt tid och upprätthålla hög kompetens på våra tekniker.

Serviceavtal ”Säker Drift” innebär trygghet för din investering att allt är i sin ordning. Vi skickar ut en utbildad larmtekniker som regelbundet provar, kontrollerar och underhåller din säkerhetsanläggning samt går igenom protokollet med anläggningens status tillsammans med dig.

Som kund hos Eyesec investerar ni i trygghet. Er fritid är viktig för oss. 

Our Eye is Your Security


OM EYESEC

Eyesec Larmteknik grundades i februari 2000 och har tre delägare. Företaget är godkänt av polis och certifierat av SBSC, Svenska Brand och Säkerhetscertifiering. Vi är medlemmar i Elektriska Installatörsorganisationen EIO sedan 2001. 

Vi vill bygga långvariga relationer med våra kunder och det är därför så viktigt att vara lyhörd för allas behov, från det lilla till det stora företaget/privatpersonen. Detta har vi lyckats bra med under åren då vi oftast har kvar våra kunder under lång tid. Vi är nöjda när kunden är nöjd.

Ni är välkomna att kontakta oss så ska vi hjälpa dig med rätt typ av investering.


VI PÅ EYESEC

Johnny Svanberg
08-41074931
johnny@eyesec.se

Fredrik Söderlund
08-41074932
fredrik@eyesec.se

Simon Söderlund
08-41074933
simon@eyesec.se

Christer Holmstedter
08-41074930
christer@eyesec.se

Joakim Andersson
08-41074938
joakim@eyesec.se

Lars Jörnung
08-41074939
lars@eyesec.se

Stefan Linde
info@eyesec.se


KONTAKT

Eyesec Larmteknik AB
Svandammsvägen 6
126 32 Hägersten
Org.nr 556589-3780
Tel 08-55670030

HITTA HIT
 
Namn *
Namn